Logo podstawowe Taijitu
Szukaj
Close this search box.
Półkole czerwone 2

WARSZTATY AROMATERAPII

WARSZTATY AROMATERAPII 

Mamy przyjemność zaprosić Was wyjątkowe warsztaty aromaterapii w Kazimierzu Dolnym! 

Program warsztatów ułożyliśmy tak, aby od niezbędnej wiedzy teoretycznej przejść do praktycznego zastosowania aromaterapii w życiu codziennym. Dzięki temu nauczysz się, czym jest i jak działa aromaterapia oraz jak skutecznie i bezpiecznie wprowadzić olejki eteryczne do swojego życia.

Bardzo dużą wartością naszych warsztatów jest fakt, że będziemy poruszać zagadnienia z zakresu aromaterapii zachodniej jak i aromaterapii w medycynie chińskiej. Oba spojrzenia są bardzo ciekawe i tak naprawdę wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej wykorzystać potencjał, jaki drzemie w olejkach eterycznych.

PLAN WARSZTATÓW AROMATERAPII

Dzień I

W tym dniu poznasz podstawy aromaterapii, dowiesz się:

 •  czym są olejki eteryczne,
 •  czym kierować się przy wyborze olejków eterycznych,
 •  jakie są ich sposoby użycia oraz podania,
 •  w czym tak naprawdę tkwi moc olejków eterycznych – słów parę o substancjach czynnych i ich mocy terapeutycznej,
 •  jak na olejki eteryczne patrzy medycyna chińska,
 •  jakie są różnice pomiędzy aromaterapią zachodnią a aromaterapią w medycynie chińskiej,
 •  jak połączyć powyższe podejścia, aby uzyskać znakomity efekt działania olejków eterycznych,
 •  skomponujesz swoją pierwszą mieszankę (pobudzającą i podnoszącą nastrój do korzystania w ciągu dnia).

Dzień II

W tym dniu skupimy się na jeszcze większej ilości praktyki:

 •  poznasz szczegóły odnośnie dyfuzji, nanoszenia olejków na skórę oraz podania wewnętrznego,
 •  zdradzimy swoje najskuteczniejsze protokoły, które nigdy nas nie zawodzą,
 •  pokażemy proste, ale zarazem bardzo skuteczne zabiegi na ciało przy użyciu olejków,
 •  skomponujesz swoją mieszankę (odprężającą i uspokajającą do korzystania wieczorem i na noc),
 •  a na końcu zaprosimy Cię na głęboką relaksację przy dźwiękach kamertonów i pięknych zapachach olejków.

KOSZTY, DATA, MIEJSCE, CZAS TRWANIA

W 2024 roku planujemy kolejne edycje warsztatów wyjazdowych dla członków grupy „Aromaterapia w praktyce”. Następne warsztaty planujemy w Warszawie w dniach 12-15 września 2024.
Wkrótce podamy więcej szczegółów, obserwujcie mój profil na Instagramie oraz na Facebooku!

ZAPISY NA WARSZTATY AROMATERAPII

Zapisy: szczegóły wkrótce!

PROWADZĄCY

mgr Anna Dzięciołowska

Założycielka strony i grupy Olejkowa odNowa. Z wykształcenia jestem psychologiem i trenerem rozwoju osobistego, z zamiłowania instruktorem jogi i specjalistą aromaterapii. Od kiedy pamiętam, interesowało mnie holistyczne spojrzenie na człowieka oraz naturalne metody uzdrawiania ciała fizycznego, ale też dbanie o dobrostan emocjonalny. Olejki eteryczne to niezwykłe substancje, które mają wpływ na całokształt naszego organizmu, dlatego wykorzystuję je w codziennej pracy z podopiecznymi zarówno dla zdrowia ciała, jak i psychiki. Ukończyłam kurs „Aromaterapia Kliniczna- skuteczne metody leczenie dzieci i dorosłych”, który był podstawą mojej dalszej edukacji aromaterapeutycznej. Ciągłe zdobywanie wiedzy na kursach polskich i zagranicznych, prowadzonych przez autorytety w dziedzinie aromaterapii oraz analiza badań dotyczących olejków eterycznych są inspiracją w mojej codziennej pracy z podopiecznymi, którzy szukają pomocy w naturalnych rozwiązaniach. Od kilku lat olejki eteryczne stały się również częścią życia mojej rodziny, jako doskonałe remedium na różne dolegliwości, dlatego oprócz zdobytej wiedzy mogę podzielić się z Tobą moją wiedzą praktyczną i przetestowanymi rozwiązaniami.

mgr inż. Piotr Łysoniewski

Naturoterapeuta, psychodietetyk, terapeuta i dietetyk medycyny chińskiej, pomysłodawca idei Taijitu – terapie holistyczne. Posiada zarówno szeroką wiedzę jak i doświadczenie na polu żywienia i gotowania – zarówno w kuchni polskiej jak i orientalnej.

W swej pracy posługuj się technikami zaczerpniętymi z Tradycyjnej oraz Klasycznej Chińskiej Medycyny i łączy je z kuchnią Pięciu Przemian, tak aby jedzenie nie tylko dostarczało pełni swych walorów smakowych, ale stanowiło lekarstwo dla naszego Ciała i Duszy. Swym nieprzeciętnym podejściem do jedzenia, pokazuje Światu, że pokarm może być jedną ze wspaniałych i skutecznych metod do samouzdrawiania na każdym poziomie, czego można doświadczyć na Jego warsztatach gotowania.

Prócz dietetyki w swej pracy z pacjentem wykorzystuje akupunkturę, zioła, aromaterapię (szczególnie w kontekście medycyny chińskiej!), muzykoterapię (kamertony), probiotykoterapię, terapię wisceralną, pracę z nerwem błędnym, emocjami i traumą. Zafascynowany taoistyczną praktyką QiGong w linii Evy Wong.

Możesz zajrzeć do mnie na mój kanał na YouTube, tam znajdziesz dużo bezpłatnych nagrań na temat aromaterapii.

Scroll to Top