Logo podstawowe Taijitu
Szukaj
Close this search box.
Półkole czerwone 2

MÓJ ZESPÓŁ

Wspólnie tworzymy przestrzeń pełną możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Jeśli chcesz dobrze zarabiać, zadbać o zdrowie swoje i klientów, dołącz już dziś do prężnie rozwijającej się grupy ekspertów aromaterapii!

WSPÓŁPRACOWNICY

Sylwia Santana

Agnieszka Boguszewska

Alina Dąbrowska

Aneta Ewa Głowacka

Marta Kiwacka-Gąsior

Magdalena Zajdel-Brzezińska

Aleksandra Kaliwoda

Kinga Pawlak-Chrastek

Agnieszka Sochaj-Kopeć

Anna Dzięciołowska

SYLWIA SANTANA

WROCŁAW

Na co dzień pracuję w IT i jestem mamą, żoną oraz endokobietą. Poszukiwania związane z moją chorobą sprawiły, że zainteresowałam się ajurwedą i aromaterapią. Jestem w trakcie certyfikacji na konsultantkę ajurwedy. Udział w kursie aromaterapii ajurwedyjskiej, warsztatach aromaterapeutycznych oraz studiowanie najnowszych badań klinicznych, wsparte praktyczną wiedzą płynącą z doświadczeń osób, które mi zaufały, pokazały mi moc olejków.

Chciałabym podzielić się z Tobą tym dobrem. Zapraszam do kontaktu, jeśli chcesz dobrać najwyższej jakości olejki do Twoich indywidualnych potrzeb. Doradzam również, jak stosować olejki w celu wsparcia mocnych stron (na podstawie wyników Testu Gallupa – TOP5).

Agnieszka Boguszewska

RUDA ŚLĄSKA

Jestem żoną i mamą dwójki dzieci. Aromaterapią pasjonuję się od trzech lat i korzystam z niej u siebie, moich dzieci oraz rodziny z bardzo dobrymi efektami. Ponadto wykonuję rollony z olejkami eterycznymi dobieram je pod kątem właściwości indywidualnie do Twoich potrzeb. 

Jeżeli chcesz nawiązać współpracę lub wprowadzić olejki eteryczne dla poprawy swojego zdrowia i samopoczucia, skontaktuj się ze mną!

Alina Dąbrowska

WARSZAWA

Jestem neurologopedą, terapeutą karmienia, terapeutą miofunkcjonalnym oraz pedagogiem specjalnym. Od kilkunastu lat prowadzę diagnostykę i terapię logopedyczną w placówkach oświatowych, poradniach oraz przychodniach, gdzie spotykam się z różnorodnymi formami zaburzeń w rozwoju mowy i komunikacji.

Bliska jest mi filozofia holistycznego spojrzenia na trudności pacjenta, komunikacji NVC (Porozumienie bez przemocy wg Marshalla Rosenberga) oraz Rodzicielstwa Bliskości.

Zgłębiam tajniki aromaterapii i jej wpływu na funkcjonowanie człowieka, szczególnie w aspekcie emocjonalnym. Korzystam z olejków eterycznych w gabinecie, włączam je do terapii neurologopedycznej jako wsparcie mojej pracy i oddziaływania na różnych obszarach.

Aneta EWA Głowacka

Barlinek

Jestem kobietą z doświadczeniem, osobistymi przeżyciami, dzięki którym jestem w miejscu swojego życia, w którym jestem. Z zawodu jestem magistrem ekonomii i pracuję jako księgowa.

Poza pracą zawodową interesuje mnie holistyczne spojrzenie na człowieka i naturalne metody uzdrawiania nie tylko ciała fizycznego, ale również dbanie o dobrostan emocjonalny. Kocham wszystko, co pochodzi z Natury. Studiuję medycynę chińską, uczestniczę w wielu kursach oraz warsztatach na temat naturalnych metod wspomagania organizmu, które zapewnią równowagę w ciele człowieka.

Moją misją jest pokazywanie ludziom korzyści płynących ze stosowania naturalnych olejków eterycznych, ale też ciągła edukacja w zakresie bezpieczeństwa ich używania.

Magdalena Zajdel-Brzezińska​

KROSNO

Z medycyną wschodu jestem związana od ponad 15 lat. Z wykształcenia jestem mgr pielęgniarstwa ze specjalizacją kardiologiczną.

Trudności zdrowotne moich córek były impulsem do szukania innych metod terapii i spojrzenia holistycznego na zdrowie człowieka. Zaczęłam studiowanie różnych dziedzin naturoterapii. Refleksologia, aromaterapia, masaż metamorficzny, aromatouch stały się moją codziennością, pracą i hobby.

Dzisiaj, po latach stosowania różnych rozwiązań z zakresu medycyny naturalnej mogę śmiało powiedzieć, że przyszłością dla nas ludzi jest medycyna zintegrowana i aromaterapia. Dzięki połączeniu medycyny akademickiej z medycyną wschodu jesteśmy w stanie wspierać się w najtrudniejszych sytuacjach zdrowotnych.

Aleksandra Kaliwoda

WARSZAWA/PŁOCK

Aromaterapią zajmuję się od 2022 roku. Od kiedy poznałam świat olejków eterycznych, jestem nimi zafascynowana. Stały się one nieodłączną częścią mojej codzienności, zarówno prywatnej jak i zawodowej. Specjalizuję się we wpływie olejków eterycznych na zdrowie psychiczne i równowagę emocjonalną.

Jestem po studiach na kierunku: Żywienie człowieka i ocena żywności, na uczelni SGGW w Warszawie. Studiowałam też na uczelniach BOKU w Wiedniu i USAMV w Kluż-Napoka. Pracuję również jako mikrobiolog oraz fotograf. Moimi dodatkowymi zainteresowaniami są muzyka klasyczna, gra na skrzypcach, impresjonizm w sztuce, opera, podróże oraz pszczelarstwo.

Kinga Pawlak-Chrastek​

POZNAŃ

Pasjonatka esencji roślin, ogrodów naturalistycznych i dobrego designu. Żyję w zgodzie z sobą i naturą. Obcowanie z pięknem natury i jej zapachami dostarcza mi moc życiowej energii. 

Z wykształcenia jestem językoznawcą, tłumaczem środowiskowym, metodykiem, pedagogiem i areterapeutą. Zapraszam do kontaktu, jeśli chcesz wejść w świat olejków eterycznych i aromaterapii. Popraw swoje zdrowie i samopoczucie!

Agnieszka Sochaj-Kopeć​

WÓLKA CYCOWSKA

Z zawodu jestem fizjoterapeutką, terapeutką manualną, terapeutką metody czaszkowo-krzyżowej oraz terapeutką polarity. Często rekomenduję olejki eteryczne moim pacjentom, aby wesprzeć proces ich rekonwalescencji, lub poprawę samopoczucia.

Prowadzę własną działalność gospodarczą: Centrum Odnowy Biologicznej w Cycowie. Zapraszam do kontaktu wszystkich chętnych, którzy chcą poznać moc olejków eterycznych.

Anna Dzięciołowska

warszawa

Założycielka grupy Olejkowa odNowa. Z wykształcenia jestem psychologiem, fitoterapeutką i specjalistką aromaterapii, a z zamiłowania instruktorem jogi. Od kiedy pamiętam, interesowało mnie holistyczne podejście do człowieka i uzdrawianie zarówno ciała fizycznego, jak i tworzenie dobrostanu emocjonalnego i duchowego. Uważam, że człowiek jest całością i tylko uzdrowienie różnych aspektów naszego funkcjonowania może doprowadzić do pełnego i szczęśliwego życia.

W naturze są remedia na wszelkie nasze dolegliwości i bolączki. Wystarczy się rozejrzeć. Natura jest mądra. Olejki eteryczne i aromaterapia wpisują się doskonale w tę wizję. Są skoncentrowanymi substancjami roślinnymi, które będą pomocne w przywracaniu równowagi naszego układu odpornościowego, nerwowego, a także pracy hormonów. Z dużym powodzeniem stosuję olejki eteryczne w terapii moich Klientów i podopiecznych.

Scroll to Top