Logo podstawowe Taijitu
Szukaj
Close this search box.
Półkole czerwone 2

5. KONGRES MEDYCYNY INTEGRALNEJ

5. KONGRES MEDYCYNY INTEGRALNEJ

„Świat w pełni zdrowia” to temat 5. Kongresu Medycyny Integralnej. Podczas kongresu spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytania: czy można być w pełni zdrowia, nie troszcząc się o świat? Jaki jest związek między ekologią, świadomymi wyborami konsumenckimi, a dobrostanem człowieka? Jak mądrze i naprawdę kompleksowo budować zdrowie? Jak aktywnie działać wobec dotykających nas kryzysów: ekologicznego, społecznego, psychologicznego i zdrowotnego?

To tylko niektóre wątki, które na wielkiej scenie poruszą polscy i światowi eksperci i ekspertki w formie dynamicznych wystąpień. W programie także symultanicznie odbywające się warsztaty dla dorosłych (w tym specjalne onkologiczne) i dzieci, panel dyskusyjny oraz sala wystawiennicza.

AGENDA WYDARZENIA

Serdecznie Was zapraszam na mój wyjątkowy warsztat: „Tradycyjne i nowoczesne nurty skutecznej aromaterapii. Jak korzystać z mocy natury w zabiegach i kompleksowych terapiach?”

Ze szczegółami wydarzenia możesz zapoznać się na stronie Fundacji Małgosi Braunek „bądź” 5. Kongres Medycyny Integralnej.

 

KIEDY I GDZIE?

Termin: 09 marca 2024

Miejsce: Stadion Legii, Warszawa

Bilety: bilety.legia.com

Scroll to Top