Logo podstawowe Taijitu
Szukaj
Close this search box.
Półkole czerwone 2

LIVE OLEJKI ETERYCZNE W PRAKTYCE

LIVE OLEJKI ETERYCZNE DLA DZIECI

„Droga Mamo, drogi Tato – mam dziś katar co ty na to?
Mówisz katar nie choroba, lecz mi się to nie podoba!”

Kto z Was zna tę rymowankę i takie sytuacje? Niestety nie znamy autora tego wierszyka, ale serdecznie zapraszamy Was na wyjątkowy live o olejkach eterycznych dla dzieci i niemowląt. Jest to kolejne spotkanie z cyklu „Aromaterapia w praktyce”. Tym razem opowiemy Wam jak stosować olejki eteryczne u najmłodszych, na co uważać oraz jak stworzyć bezpieczne i pięknie pachnące mieszanki.  Przy okazji dowiecie się, jak bezpiecznie wykonywać masaż u najmłodszych.

KIEDY, GDZIE?

Termin: 17 grudnia 2023

Godzina: 18:00

Gdzie: live Instagram

Zapis live „Olejki eteryczne dla dzieci”

DLA KOGO LIVE OLEJKI ETERYCZNE W PRAKTYCE?

Live skierowany jest przede wszystkim do rodziców małych dzieci. Zapraszamy również wszystkich pasjonatów aromaterapii i olejków eterycznych oraz terapeutów, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i kompetencje.

PROWADZĄCY

mgr Anna Dzięciołowska

Założycielka strony i grupy Olejkowa odNowa. Z wykształcenia jestem psychologiem i trenerem rozwoju osobistego, z zamiłowania instruktorem jogi i specjalistą aromaterapii. Od kiedy pamiętam, interesowało mnie holistyczne spojrzenie na człowieka oraz naturalne metody uzdrawiania ciała fizycznego, ale też dbanie o dobrostan emocjonalny. Olejki eteryczne to niezwykłe substancje, które mają wpływ na całokształt naszego organizmu, dlatego wykorzystuję je w codziennej pracy z podopiecznymi zarówno dla zdrowia ciała, jak i psychiki. Ukończyłam kurs „Aromaterapia Kliniczna- skuteczne metody leczenie dzieci i dorosłych”, który był podstawą mojej dalszej edukacji aromaterapeutycznej. Ciągłe zdobywanie wiedzy na kursach polskich i zagranicznych, prowadzonych przez autorytety w dziedzinie aromaterapii oraz analiza badań dotyczących olejków eterycznych są inspiracją w mojej codziennej pracy z podopiecznymi, którzy szukają pomocy w naturalnych rozwiązaniach. Od kilku lat olejki eteryczne stały się również częścią życia mojej rodziny, jako doskonałe remedium na różne dolegliwości, dlatego oprócz zdobytej wiedzy mogę podzielić się z Tobą moją wiedzą praktyczną i przetestowanymi rozwiązaniami.

mgr inż. Piotr Łysoniewski

Naturoterapeuta, psychodietetyk, terapeuta i dietetyk medycyny chińskiej, pomysłodawca idei Taijitu – terapie holistyczne. Posiada zarówno szeroką wiedzę jak i doświadczenie na polu żywienia i gotowania – zarówno w kuchni polskiej jak i orientalnej.

W swej pracy posługuj się technikami zaczerpniętymi z Tradycyjnej oraz Klasycznej Chińskiej Medycyny i łączy je z kuchnią Pięciu Przemian, tak aby jedzenie nie tylko dostarczało pełni swych walorów smakowych, ale stanowiło lekarstwo dla naszego Ciała i Duszy. Swym nieprzeciętnym podejściem do jedzenia, pokazuje Światu, że pokarm może być jedną ze wspaniałych i skutecznych metod do samouzdrawiania na każdym poziomie, czego można doświadczyć na Jego warsztatach gotowania.

Prócz dietetyki w swej pracy z pacjentem wykorzystuje akupunkturę, zioła, aromaterapię (szczególnie w kontekście medycyny chińskiej!), muzykoterapię (kamertony), probiotykoterapię, terapię wisceralną, pracę z nerwem błędnym, emocjami i traumą. Zafascynowany taoistyczną praktyką QiGong w linii Evy Wong.

Możesz zajrzeć do mnie na mój kanał na YouTube, tam znajdziesz dużo bezpłatnych nagrań na temat aromaterapii.

 

Scroll to Top